Team


Onze medewerkers zijn de drijvende kracht achter een succesvolle en groeiende onderneming. 


Lucas Borsboom
Managing Director
lucas@guardian.nl
Jeroen Aldenzee
General Sales Manager
Jeroen.aldenzee@sfs.com
Heleen Stuifzand
International Marketing Manager
heleen.stuifzand@sfs.com
Danny van der Tak
Product Manager Fall Protection Benelux
danny.vandertak@sfs.com
Koen van Deurzen
Product Manager Rainscreen Benelux
koen.vandeurzen@sfs.com
Marc Meulendijk
Product Manager Roofing & Cladding Benelux
marc.meulendijk@sfs.com
Bernard de Keyser
Sales Agent
bdk@codeka.be
Bernard Hopchet
Sales Agent
bho@sfs-intec.be
Morice van Litsenburg
Customer Experience Assistent
morice.vanlitsenburg@sfs.com
Sophie Thijssen
Brand Marketeer
sophie@guardian.nl
Marjan Stoop
Marketing Manager
marjan.stoop@guardian.nl
Klaudia Mach
Customer Experience Assistent
klaudia.mach@sfs.com
Gijs Gooren
Sales Manager Rainscreen
gijs.gooren@sfs.com
Erik de Jaeger
Key Account Manager Gesipa
erik.dejaeger@gesipa.com
Aan het laden
Aan het laden
Close now